Ostraha-Billa-Jičín

Aktualizováno:

15. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Ukrajina

S ubytováním:

Ano

Firma:

PK Holding s.r.o

Požadavky

Jičín, Kolín, Praha, Benátky nad Jizerou, Kladno, Beroun, Roudnice, Stará Boleslav, Neratovice, Říčany. Dobrý den, Hledáme nového kolegu, či novou kolegyni na pozici Ostrahy do obchodů s potravinami, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků. Ostraha parků a dětských hřišť. Nové pracovníky hledáme pro města: Praha, Benátky nad Jizerou, Kladno, Beroun, Roudnice, Stará Boleslav, Neratovice, Říčany. Nabízíme: Jistotu, motivační prémie, DPP, HPP, zálohy na mzdu, možnost výběru směn, možnost ubytování a příspěvku na ubytování. 135/h až 140/h mzda Požadujeme: certifikát strážného výhodou, nikoliv nutností, věk nad 18 let, čistý výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, ochotu, flexibilitu, pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, předchozí praxe výhodou, nikoliv nutností. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č. 739 639 397 Budeme se těšit.

Náplň práce

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č. 739 639 397

Nabízíme

Nabízíme: Jistotu, motivační prémie, DPP, HPP, zálohy na mzdu, možnost výběru směn, možnost ubytování a příspěvku na ubytování. 135/h až 140/h mzda Požadujeme: certifikát strážného výhodou, nikoliv nutností, věk nad 18 let, čistý výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, ochotu, flexibilitu, pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, předchozí praxe výhodou, nikoliv nutností.

Kontaktní osoba:
Dilshodbek Khotamov
Tel: 739639397